Návody: Než jdou koupit Bmw...

e60_nakup.pdf

Než jdu koupit Bmw e60 a e36

322 K

jdu_koupit_Bmw.pdf

398 K

Služby - Takový mix co můžu zajistit za výhodných podmínek...

Keramické nástřiky

omezující přestup tepla do svodů či skříně turbíny, zlepšují náběh plnícího tlaku a efektivitu celého systému, současně snižují teplotu v motorovém prostoru (teplo dorazí až na lopatky turbíny, nehraje si na topení po cestě k nim). Tloušťka vrstvy, velikost povrchu a jeho členitost určují cenu, obecně kolem 1500-2000,- skřín turbíny, 1500-2500,- svody. 

 

Renovace samosvorných diferenciálů

Renovace ojetých lamelových samosvorných diferenciálů (Bmw a další), tlouš'tku vrstvy lze volit (možno tak zvýšit svornost o cca 10-15, tedy např. z 25% na 35%). Cena za pár opravených lamel je 1200 (malý samosvor)-1400,- (velký samosvor), mám i nové (mozne vetsi tloustky proti protoceni na unasecich). Vyladění vůlí, zástavby LSD do otevřeného difu a pod dle dohody.


(nalevo původní ojetý stav, napravo nová vrstva)       (ojeta a protocena lamela nahore, dole opravena s novou podlozkou)

 

Plasmová nitridace

je technologie zvyšující povrchovou tvrdost, korozní odolnost, houževnatost, otěruvzdornost a únavovou pevnost. Obrovskou výhodou je nulový nárůst rozměrů již existující součástky (zpevňující nitridy difundují přímo do povrchu, netvoří povlak). Použití je např. klikové hřídele závodních motorů (aplikováno i pro Fabia WRC), extrémně namáhané čepy a třecí plochy, pružiny. Cena podle velikosti, hmotnosti a požadovaných vlastností (zda tvrdost či houževnatost), v praxi min 2000,- po max 7000,- (celý objem komory).

Prodej, repase a úpravy dmychadel

opravy "nosů" a spojek (nové díly, výměna oleje, přetěsnění, čistění a přeleštění-oprava lopatek a pod), ceny dle rozsahu (1500-8000,-), dovoz jetých Eaton kompresorů za výhodné ceny. 

 

Soudní a občanské odhady motorových vozidel

komplexní činnost soudního znalce, rychlé a vstřícné jednání, cena dle konkrétního vozidla od 2000 do 3000,- včt. DPH, 

volejte na 603 714 880.

 

Plnění pružících jednotek vozů Citroen

Snadná pomoc při poskakování vozu v důsledku prázdných pružících elementů ("koulí"), možnost změny chrakteristiky pružení (tvrdší či měkčí nastavení, včetně úpravy středové koule), možnost změny základní výšky a tuhosti tlumení. Plnění probíhá výměnným způsobem v případě neproražených vašich jednotek. Cena 1499,- kus včt. DPH a práce, volejte na 603 714 880.

Individuální dovoz vozidel

Dlouholeté zkušenosti, rychlé a solidní jednání, podmínkou je složení zálohy pro případ "nerozhodné mysli". V praxi je možné dosáhnout nižší ceny díky orientaci na trhu, kontaktům, znalosti řeči i vlastní přepravní technice. Dovoz aut nad 150tis, nehavarovných nebo pojízdných, platite jen přímé náklady a 10tis.

Servis vozů Bmw a M-paketizace

výměny olejů (litr 5w40 za 200,-/litr), brzd (zajímavé ceny sport vrtaných kotoučů Zimmerman, desky Ate, Ferrodo a ostatní), výfuků (cena dle modelu, Bosal a pod), katalyzátorů (2-3tis za kus, práce 500,-) a ostatních prací dle dohody (Mpaketizace e60-61 cca 30tis komplet menu), nová moderní dílna v České Lípě, termíny dle domluvy 
na tel. 603 714 880